برگه پلنر برنامه ریزی روزانه دستیار من

سه فایل PDF قابل چاپ در ابعاد A4 (نسخه پیشرفته)

برای دریافت رایگان فایل ها، آدرس ایمیل خود را وارد کنید. لینک دانلود به این آدرس ارسال خواهد شد.

۱. با انگیزه شروع کنید

روز خود را با نوشتن یک جمله انگیزشی، یک بیت شعر، دعا یا پیامی به خودتان آغاز کنید. این جمله طی روز به شما انگیزه تمرکز روی اهدافتان را می دهد.

۲. لیست بسازید

کارها را از ذهنتان به کاغذ منتقل کنید. قبل از خواب وظایف فردا و سه کار مهم آن را در برگه فردا بنویسید. اولویت بندی کارها مشخص می کند سراغ کدام موارد بروید.

۳. زمانبندی کنید

کار بدون زمان آغاز و پایان، یا شروع نشده، یا هیچ وقت به پایان نمی رسد. این ستون کل ساعات امروز شماست، روزی که دیگر هیچوقت تکرار نمی شود. آن را خردمندانه به کار بگیرید.

۴. تمرکز پیدا کنید

آیا هر روز روی چیزی که واقعاً مهم است متمرکز هستید؟ بین لیست کارهای خود، مهمترین ۳ وظیفه تاثیر گذار زندگی خود را پیدا کنید و تمرکز آن روز را به آن اختصاص دهید.

۵. سلامت بمانید

موفقیت و ثروت بدون سلامتی بی ارزش است. در طی روز ۸ لیوان آب بنوشید و مصرف چای یا قهوه را به حداقل برسانید. تحرک داشته باشید و به تغذیه خود آگاه باشید.

۶. دیدگاه کلی به زندگی تان را حفظ کنید

روز خود را بخوبی به پایان برسانید. طی روز یا در انتهای آن افکارتان را بنویسید. احساس آن روز را ثبت کنید. نقاشی کنید!

۷. با زندگی هماهنگ باشید

سپاس گزاری زادگاه سرور و خرسندی است. اندکی زمان بگذارید تا هدایای امروز را کشف کنید. با مرور برکات روزی که گذشت، امروز را به پایان برسانید و با امید به فردایی بهتر بخواب روید…

نظرات شما

امروز سومین روزی هست که از برگه برنامه ریزی شما استفاده می کنم و خیلی راضی هستم. خیلی از شما ممنونم. من بخش درج یادداشت رو اختصاص دادم به تمرین زبان انگلیسی و روزی یک اصطلاح جدید رو اونجا می نویسم و تمرین می کنم. بخش شمارش لیوان آب و چای هم خیلی عالی بوده برای من، چون متوجه شدم چقدر کم آب می نوشم.

فوق العاده است! من تقریبا یه هفته است که تهیه کردم و دارم استفاده میکنم. خیلی مشوق خوبی بوده واسه اینکه از تایم هام درست استفاده کنم، برنامه داشته باشم و همچنین مصرف آب خوردن ام هم بالا رفته. مرسی که رایگان در اختیارمون قرار دادین. فوق العاده این! دست همگی کسانی که باعث این اتفاق خوب موفقیت شدند درد نکنه.

محصول مفید شما رو دیدم. چون خودم هم از همین روش برای کنترل کارهای روزانه استفاده می کنم. ایده خوبی بود اگر این رو تبدیل به یک اپلیکیشن موبایل می کردیم.

پلنر خوبیه. من تازه دو روزه که طبق این پلنر برنامه ریزی میکنم. امیدوارم به تمام اهدافم برسم.

بسیار سپاسگزارم به خاطر طراحی پلنرکامل و زیباتون. اعتماد به نفس و میزان عملکردم خیلی بهترشده. سپاسگزارم 💐💐💐

من چند روز پیش پلنر رو دریافت کردم و در محل کارم تقریبا همه همکاران از این پلنر استفاده می کنند و خوشحال هستند. چون همه کار هاشون رو به موقع انجام میدن و حتی ما قبلا سر کار ورزش نمیکردیم، ولی با این پلنر هر روز یه تایمی رو باهم ورزش میکنیم و همینطور مصرف روزانه آب واقعا بسیار مهم و کاربردی بود. چون همه قمقمه های یکسان ولی با رنگ های مختلف خریداری کردیم که بتونیم روزانه هشت لیوان رو پر کنیم. در کل استفاده از پلنر شما در روحیه همکارانم خیلی تاثیر گذاشته و منظم تر از قبل کارهاشون رو انجام میدن. برای شخص من قسمت چالش امروزش خیلی عالی بود.

بسیار عالی و کاربردی. خداقوت و آرزوی موفقیت برای شما. سپاس.

برگه پلنر روزانه بسیار کامل و عالی برنامه ریزی شده. با توجه به اینکه من از ساعت ۸ صبح تا ۸ شب ساعات کاری پر فشاری دارم، زمانبندی و استفاده باقیمانده ساعات روز برای من اهمیت ویژه ای داره. همینطور برنامه ریزی برای ساعات کاریم خیلی کمکم کرده. با تشکر از طراحی خوب و کامل پلنرتون.

فایل رو دانلود کردم. فوق العاده و عالی بود. بنده روانشناس هستم و توی این مدت که فایل ها رو بررسی کردم، مطمئن شدم میتونم به مراجع کننده هایی که برای مشاوره میان معرفی کنم. و خدا رو شکر خیلی استقبال کردن. ایده، نظم، گرافیک و… عالی بود. موفق باشید.

بهترین و کاملترین پلنری بود که تا حالا داشتم و کاملا به کارم آمد. من عادت داشتم به استفاده از یک دفترچه ساده برای برنامه هایم چون هیچ وقت پلنری که نظرم رو به خودش جلب کنه و راغب به استفاده ازش بشوم پیدا نمیکردم. اما این پلنر نه تنها مورد رضایت کامل من بوده، بلکه حتی به یک عزیزی هم معرفی اش کردم.

خیلی ممنونم از اینکه پلنر رو رایگان در اختیار ما قرار دادید. همه چیز کامل و عالی هست. استفاده از پلنر برای من خیلی مفید بود و به دوستانم هم پیشنهاد دادم. سپاس از شما.

خدا با قلب پرمهرتون و روح بزرگتون🍃ممنونم از این پلنر فوق العاده🌸برای جبران کاری به جز دعا از دستم برنمیاد…و دعاتون میکنم حتما🙏اجرتون با خدا و ائمه…بدرخشید همیشه💎

از ارسال فایل های که برایم ارسال شده بسیار ممنونم. آنها را مطالعه کردم و خیلی مفید بودند و از اینکه به من کمک می کنید تا با نقشه راه شما بتوانم از این فرصت استفاده کنم، بسیار ممنونم.

از زحماتتان در ساخت و طراحی چنین پلنری بی نهایت سپاس گزارم. امروز سومین روزی است که از پلنر استفاده می کنم و برنامه هایم رو به روال هستند. باتشکر از خدمات ارزنده شما.

بسیار سپاسگزارم. بسیار عالی و کاربردی بود. حدود ۱ هفته هست که دارم بکار می برم و خیلی در برنامه روزانه ام تغییر حاصل شده است.

من چند روزی هست که فایل پلنر روزانه را دریافت کردم. بسیار کاربردی و خوبه. به کارم نظم داده و از آشفتگی که همیشه درگیرش بودم نجات پیدا کردم. ممنونم.

من پلنر رو دانلود کردم و برای یک ماه برای خودم پرینت گرفتم. امروز رو با پلنر شروع کردم. در حقیقت دیشب برنامه‌های امروزم رو نوشتم و بخاطر همین امروز که بیدار شدم واقعا حالم خوب بود، چون میدونستم دقیقا امروز باید چکار کنم و سردرگم نبودم. خواستم بگم هرچند امروز تازه اولین روز استفاده از پلنر هست اما فکر میکنم تاثیر خوبی روی من داشته. ازتون ممنونم که حس و حالم رو خوب کردید.

فرمت پلنر روزانه شما بسیار عالی و خوب بود و من این چند روز با مدیریت زمان بیشتری بسیاری از کارهای عقب افتاده رو انجام داده بسیار متشکرم.

بسیار عالی و الان اولین روزمه که ازش استفاده میکنم. واقعاً تاثیر گذاره روی تایمینگ و استفاده درست از زمانم. تشکر از شما.

این پلنر در انجام کارها به من کمک کرد و توانستم بسیاری از کارهای عقب‌افتاده خود را انجام دهم. برای برنامه‌ریزی کارهای متفاوت باکس مجزا دارد که موجب پوشش تمامی دسته‌بندی‌ها می‌شود.

بسیار عالیه و من از وقتی دانلود کردم دارم استفاده میکنم. کارهام همگی سر وقت شده و از وقتم که مهمترین مسئله بود واسم دارم بهترین استفاده رو میکنم. ممنونم از شما و برنامه بسیار عالیتون. به همه هم پیشنهاد میکنم اگه میخوان فرد موفقی بشن واسه زمانشون ارزش قائل باشن.

برگه پلنر روزانه دستیار من تقریباً میشه گفت بهترین پلنری هست که تو ده سال اخیر که به صورت جدی در حال کار هستم دیدم. و تقریباً نمیشه ازش نقصی گرفت. الان ۳ روز هست که در حال استفاده ازش هستم و بسیار مفید بوده. امیدوارم در مسیر رشد و توسعه همیشه موفق باشید.

ممنون از پلنر های خوبی که بصورت رایگان توی سایت قرار دادین. امروز اولین روز شروع من با برنامه هست و حتماً نتایج خوبی دریافت خواهم کرد.

خیلی ممنون ازتون، برای من که عالی بود. مخصوصاً این که زمان بندیاش عالی بود.

ممنون از محبت و پیگیری شما. من یک روز هست که از پلنر روزانه استفاده میکنم. تا حالا چندین پلنر روزانه دیدم ولی بنظرم پلنر شما از بقیه کاملتر و جذاب تر هست. سلامت و سربلند باشین همیشه.

قدردانی بابت جادوی پلنر! تقدیر های بی کران بابت طراحی این برگه ی پر معنا و ذهنیت پاک شما. بنده همچنان دارم از پلنر استفاده میکنم. بدون حتی لحظه ای درنگ. جدا از اینکه به تعدادی از عزیزانی که زمینه و درک استفاده از پلنر رو دارن، با آب و تاب پیشنهاد میدم. پلنر از نظر طراحی فوق العاده عالی و از نظر انرژی در سطح بالایی خلق شده. به عبارت عامیانه، کاملاً بی نقص هست.

امکانات پلنر روزانه دستیار من

 1. بدون تاریخ مشخص برای استفاده در هر زمانی. با امکان مشخص شدن روز از هفته.
 2. جمله انگیزشی شخصی، برای حفظ انگیزه و تمرکز روی اهداف در طی روز.
 3. قسمت تمرکز امروز، برای حفظ توجه روی سه کار مهم اصلی.
 4. چالش عادت امروز، برای به چالش کشیدن خودتان طی روز.
 5. قسمت های کارهای روزانه شخصی و کاری در ۲۴ آیتم برای حفظ تعادل بین کار و زندگی با امکان مشخص شدن کارهای اولویت بالا و پایین.
 6. جدول زمان بندی روزانه با تقسیم بندی نیم ساعته از ۶ صبح تا ۱۱ شب برای داشتن دید کلی به تمام روز و برای برنامه ریزی روزهای آینده هفته.
 7. جدول برنامه ریزی غذایی (Meal Planner) برای آگاهی به تغذیه سالم تان یا مشخص شدن برنامه غذایی خانواده برای خانم های خانه دار.
 8. قسمت سپاس گزاری برای متمرکز ماندن روی چیزهای مثبت روزانه و بالا رفتن حس رضایت از زندگی.
 9. قسمت یادداشت آزاد برای انعکاس افکار روزانه، یادداشت برداری یا نقاشی. (سازگار با دیگر درج کردنی های دفتر برنامه ریزی دستیار من، برای گسترش کارایی این پلنر).
 10. بخش مالی برای آگاهی به درآمد  و هزینه روزانه.
 11. قسمت ثبت مقدار آب مصرفی روز (Water Tracker) برای تشویق به استفاده ۸ لیوان آب طی روز.
 12. قسمت ثبت مصرف قهوه یا چای تا سقف سه فنجان به منظور به حداقل رساندن مصرف چای و قهوه در طی روز.
 13. قسمت ورزش امروز برای مشخص کردن تمرین روز جاری.
 14. قسمت ثبت خلق و خوی روزانه (Mood Tracker) برای ثبت احساس کلی روز و رسیدن به دیدگاه کلی از احساساتمان طی هفته و آگاهی از سلامت روانی مان.
 15. امتیاز بهره وری روزانه برای بررسی موفقیت مان در رسیدن به اهداف روزانه مشخص شده و مقایسه امتیاز امروز با روزهای گذشته.

بروز رسانی ها

اگر از پلنر روزانه دستیار من استفاده می کنید، برای آگاهی از آخرین به روز رسانی ها، دستیار من را در اینستاگرام و تلگرام دنبال کنید. محصولات دستیار من برای کمک به شما برای دستیابی به اهداف شخصی و کاری شما طراحی می شود. پیشنهادات خود را برای بهبود پلنر دستیار من از طریق فرم پشتیبانی یا شبکه های اجتماعی با ما در میان بگذارید تا در بهبود این محصول و تطابق بیشتر آن با نیازهای شما نقش داشته باشید.

نسخه ۲.۰:

 1. چالش عادت امروز.
 2. جدول برنامه ریزی غذایی (Meal Planner).
 3. کوچکتر شدن بخش سپاسگزاری.
 4. سازگار شدن بخش یادداشت ها با دیگر درج کردنی های دفتر برنامه ریزی دستیار من.
 5. بخش ثبت درآمد و هزینه روزانه.
 6. قسمت ورزش امروز.
 7. قسمت ثبت خلق و خوی روزانه (Mood Tracker).
 8. امتیاز بهره وری روزانه.

راهنمای استفاده

 1. فایل ZIP را دانلود کرده و باز کنید.
 2. یکی از فایل های PDF (فایل سیاه و سفید برای چاپ سیاه و سفید و فایل رنگی برای چاپ رنگی) را حتماً در ابعاد یک به یک روی برگه A4 چاپ کنید. برای استفاده یک هفته از پلنر، هفت برگه از پلنر را چاپ کنید.
 3. فایل راهنمای پلنر روزانه را مطالعه کنید.
 4. این برگه ها را روزانه همراه خود داشته باشید.
 5. برای آشنایی عمیق تر با نحوه کارکرد این پلنر روزانه، مقاله آموزشی زیر را مطالعه کنید.

مقاله آموزشی مرتبط

برای آشنایی کامل با فلسفه طراحی پلنر روزانه دستیار من و نحوه استفاده از آن، مطلب زیر را مطالعه کنید:

10 روش ضروری برای برنامه ریزی یک روز موفقیت آمیز

برگه پلنر برنامه ریزی روزانه دستیار من

سه فایل PDF قابل چاپ در ابعاد A4 (نسخه پیشرفته)

برای دریافت رایگان فایل ها، آدرس ایمیل خود را وارد کنید. لینک دانلود به این آدرس ارسال خواهد شد.

© ایده ها و طراحی بصری محصولات و درج کردنی های دستیار من در انحصار این مجموعه است و تمام حقوق مادی و معنوی این آثار برای دستیار من محفوظ است. درج کردنی های دستیار من قابل فروش، تکثیر و انتقال به غیر نیستند. شما تنها مجاز به استفاده شخصی از آن هستید.